MOJE NOWE KOSMETYKI

 Hejka kochani! Mam na imię Weronika i interesuje się koreańską pielęgnacją (post o niej na pewno również się tutaj pojawi). Jest to pierwszy post na tym blogu i mam szczerą nadzieję, że zostaniecie tu na dłużej. Tymczasem zapraszam Was na krótką notatkę dotyczącą moich nowych kosmetyków. Wszystkie dostałam na urodziny od moich przyjaciół, za co bardzo im dziękuję (wiecie co lubię). Nie przedłużając, zapraszam do czytania.



                                              TONYMOLY TAKO BUBBLE PACK




OPIS:
Produkt czyszczący wash-off z bąbelkami, które oczyszczają i nawilżają skórę. 
Podobno jest to coś w rodzaju bąbelkowej maseczki. Jeszcze nie testowałam, ale myślę, że niedługo pojawi się na snapie recenzja.

MOJE PIERWSZE WRAŻENIE:
Bardzo podoba mi się szata graficzna tego produktu. Co do zapachu to jest całkiem znośny, ale na pewno nie uciekł z perfumerii. Jeszcze nie testowałam tej maski, ale jestem jej bardzo ciekawa.

JAK UŻYWAĆ:
Po umyciu twarzy, nałożyć produkt i pozostawić na 3-5 minut aż do pojawienia się bąbelków. Spłucz letnią wodą.

SKLEP:
Sephora

CENA:
65 zł                                 
                                       DR. JART+ RUBBER MASK FIRM LOVER






OPIS:
Rewolucja maskowa trwa. Mocniejsze aktywne składniki i nowa tekstura.
Maski pierwszej generacji były bawełniane, drugiej z hydrożelu/biocelulozy. Dziś przedstawiamy trzecią generację – maski kauczukowe! Powstałe w oparciu o techniki rzeźbienia, kauczukowe maski marki Dr Jart ograniczają odparowywanie składników aktywnych. Każda maska ma działanie ukierunkowane na konkretny problem skóry. 

MOJE PIERWSZE WRAŻENIE:
Słyszałam już wiele o tej masce, dlatego tak bardzo ją chciałam. Może nie jest to jakaś świeżynka na rynku, ale jeszcze nie miałam możliwości jej przetestować. Może pojawi się tu jej recenzja... 

JAK UŻYWAĆ:
Po umyciu twarzy rozprowadź zawartość ampułki z numerem 1 na twarzy, a następnie nałóż dwie części maseczki kauczukowej z numerem 2. Odczekaj 30 - 40 minut a następnie zużytą maskę wyrzuć do kosza. Delektuj się piękną cerą! 

SKLEP: 
Sephora

CENA:
43 zł 

      MASECZKA TEA TREE PEEL - OFF ORAZ MASECZKA CUCUMBER PEEL - OFF    7th HEAVEN




CUCUMBER PEEL - OF:
OPIS:
Delikatny peeling przeznaczony do każdego typu skóry. Idealnie i głęboko oczyszcza pory i usuwa martwe komórki naskórka. Stworzona z myślą o skórze problematycznej z nadmiernym wydzielaniem sebum w strefie T. Łagodnie oczyszcza twarz i sprawia, że skóra jest świeższa i wolna od niedoskonałości.

TEA TREE PEEL - OFF:
OPIS:
Okiełznaj problematyczną strefę T twarzy za pomocą super łagodzącej maseczki peel off. Drzewo herbaciane, oczar wirginijski oraz wierzba kanadyjska połączyły siły, aby wyciszyć skórę i oczyszczać ją z zanieczyszczeń.

MOJE PIERWSZE WRAŻENIE:
Na moim snapie mogliście już załuważyć, że ostatnio testowałam czekoladową maseczkę tej firmy. Pachniała obłędnie, ale większych efektów po niej nie dostrzegłam. Mam nadzieje, że te sprawdzą się o niebo lepiej.

JAK UŻYWAĆ:
Nanieś maskę na oczyszczoną twarz i szyję, omijając okolice ust i oczu. Pozostaw na 20-25 minut, następnie delikatnie zdejmij maskę zaczynając od krawędzi. Zmyj pozostałości maski wodą i osusz twarz.

SKLEP:
HEBE, Claire’s

CENA:
ok. 10 zł

                                            THE BODY SHOP SHOWER GEL MANGO





OPIS:
Żel pod prysznic i do kąpieli. Pozostawia skórę miękką, gładką, czystą. Bez dodatku mydła. Bardzo dobrze się pieni, ma właściwości nawilżające skórę, pozostawiając ją wspaniale pachnącą. 
Zawiera wyciąg z pestek mango.

MOJE PIERWSZE WRAŻENIE:
Płyn do ciała od The Body Shop już miałam, ale truskawkowy. Oba pachną obłędnie i nadają niesamowite nawilżenie. Polecam każdemu!

JAK UŻYWAĆ:
Nałóż na dłoń niewielką ilość płynu i rozprowadź go po całym ciele. Następnie spłucz dokładnie wodą.

SKLEP:
The Body Shop

CENA:
ok. 12 zł


To już wszystkie kosmetyki na dzisiaj. Mam nadzieję, że post Wam się spodobał. Koniecznie piszcie swoje opinie w komentarzach lub na moich mediach społecznościowych, które podam na dole. Buziaki, Wera

PS: Serdecznie dziękuję Oli, która zrobiła to prześliczne tło, jak i wszystkim osobom, które wirtualnie oprowadziły mnie po Bloggerze i pomogły ujarzmić mój spontaniczny pomysł. Jestem Wam bardzo wdzięczna.

..................................................................................................................................................

SOCIAL MEDIA
Instagram: weroo.xx
Snapchat: skincarebyw
Pinterest: Weronika Szymańska 
Gmail: ronieloveroses@gmail.com

                                       






Komentarze